Dry Tech Osuszanie budynkówenglish version english version
Baner

Usługi

Oferta dla klientów
Nasza oferta to szeroki wachlarz specjalistycznych usług, które nawzajem się uzupełniają. Dzięki temu możemy dobrać najefektywniejsze metody osuszania do każdego konkretnego problemu i pomieszczenia. Nasze usługi:

Osuszanie po powodziach i zalaniach
Osuszamy pomieszczenia zalane przez powódź, oberwanie chmury czy awarię instalacji. Natychmiast po zgłoszeniu wykonujemy pomiary oraz kalkulację kosztów. Jak najszybciej zaczynamy osuszanie, aby nie dopuścić do powstania pleśni, grzybów oraz umożliwić dalsze usuwanie szkód.

Usuwanie wody technologicznej
Podczas prac budowlanych konieczne jest utrzymanie odpowiednio niskiej wilgotności. Wysoka wilgotność uniemożliwia prace wykończeniowe i może prowadzić do powstania grzybów i pleśni, dlatego skutecznie skracamy czas schnięcia wylewek, ścian gipsowych, tynków. Osuszamy podczas budowy jak i po jej zakończeniu.

Przygotowanie posadzki pod parkiet
Wilgotność posadzki pod parkiet jest ściśle określona i nie może przekraczać 2.5%.  W nieogrzewanych pomieszczeniach podkład wylewany pod posadzki drewniane z trudem uzyskuje wilgotność dopuszczającą montaż posadzek z drewna. Oferujemy profesjonalne osuszanie, które przyśpiesza osiągnięcie odpowiedniej wilgotności podkładu.

Błyskawiczne osuszanie mikrofalami
Osuszanie mikrofalami jest najszybszą i najbardziej skuteczną metodą osuszania. Pozwala usunąć wodę z całej głębokości muru w możliwie najkrótszym czasie, nawet 10 razy szybciej niż przy tradycyjnym osuszaniu. Wykorzystujemy tę metodę, bo jest wyjątkowo komfortowa, cicha, precyzyjna i w pełni bezpieczna.

Skuteczne osuszanie falami podczerwonymi
Osuszanie falami podczerwonymi to nowoczesna i skuteczna metoda osuszania. Technologia ta jest w Polsce jest jeszcze rzadko stosowana. Osuszanie tą metodą daje znakomite rezultaty nawet w najtrudniejszych przypadkach. Dołączyliśmy ją do naszej oferty, aby zapewnić naszym klientom dostęp do najlepszych sposobów osuszania.

Wtórne izolacje poziome i pionowe
Wykonujemy izolację poziomą lub pionową tam, gdzie nie ma możliwości odkopania ścian z zewnątrz lub gdy jest to zbyt kosztowne. Stosujemy m.in. iniekcję krystaliczną oraz izolacje kurtynowe, aby zabezpieczyć budynek przed wodą wnikającą od zewnątrz.


Wynajem osuszaczy powietrza
Prowadzimy wynajem sprzętu do osuszania. Zamówiony sprzęt dowozimy na miejsce, szkolimy z obsługi i doradzamy sposób rozmieszczenia urządzeń. Nasze osuszacze są proste w obsłudze i skuteczne przy likwidacji wilgoci. Dysponujemy również sprzętem wspomagającym osuszanie (dmuchawy, nagrzewnice).

Pomiary wilgotności
Pomiarów dokonujemy, by ocenić czas osuszania lub na zlecenie osób, które chcą mieć dowód na zbyt dużą wilgotność w pomieszczeniach. Pomiaru dokonujemy za pomocą wagosuszarki. Na życzenie wystawiamy protokół z pomiaru.